fbpx
0%

O nas

Skompletowanie najważniejszych informacji o firmie to podstawa.

Zanim zrobimy pierwszy krok musimy wiedzieć jakie cele chcesz osiągnąć, a także poznać Twój produkt oraz usługę oraz przede wszystkim do kogo chcesz dotrzeć.

N

O nas

Jesteśmy niewielką firmą, mieścimy się w niewielkim biurze, jednak nasze możliwości są ogromne! Nie istnieje jedno słowo, które oddałoby charakter naszej działalności. Łączymy w sobie agencję reklamową,  programistyczną, biuro projektowe i wiele innych. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z własną firmą, to znajdziesz u nas produkty niezbędne na start. Jeżeli Twoja firma wymaga rebrandingu, to jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli szukasz web developera, grafika, montażysty, reklamy outdorowej, to dobrze trafiłeś. Jeśli jeszcze nie wiesz, czego potrzebujesz, to u nas możesz liczyć na fachową pomoc.

 

Kompleksowa agencja marketingowa - czym się tak na prawde zajmuje?

Kompleksowa agencja marketingowa ma na celu zbudowanie określonego, pożądanego wizerunku całej firmy, pojedynczego produktu lub usługi od A do Z dzięki rozmaitym działaniom w obszarach takich jak: promocja, public relations, web developing, SEM, projektowanie graficzne, multimedia, content marketing czy obsługa mediów społecznościowych. Dysponuje odpowiednimi narzędziami i posiada wystarczające zasoby, by w pełni zadbać o Twój biznes od strony marketingowej.

zespół

pexels-photo-1661004

Kompleksowość to nasza największa moc. 
Każdy z nas jest “szpecem” w swojej dziedzinie i czuje się w niej jak ryba w wodzie. 
Nie mamy w zwyczaju zamykać się w swoich boxach i skupiać się wyłącznie na swoich tematach. 
Każde nowe zlecenie omawiamy na forum, dzięki temu masz pewność, że nasza praca nie jest pod kontrolą wyłącznie dwóch rąk.
Drugi atut to szybki kontakt i ludzkie podejście. W naszej strukturze nie znajdziesz handlowców, którzy zawodowo sprzedają. U nas zawsze będziesz rozmawiać z osobą, która zajmuje się wybraną usługą.

Zamów bezpłatną wycenę